Győzött a Real Madrid, fut az Atlético után - videó

Zinedine Zidane együttese 4-1-re nyert a Granada otthonában.

Négy góllal kikapott a Veszprém a kézilabda-BL negyeddöntőjének első mérkőzésén

2021, május 13 - 23:22
Nagyon nehéznek ígérkezik a francia Nantes elleni visszavágó.

A Liverpool nyerte a manchesteri botránymeccset - videó

2021, május 13 - 23:12
Jürgen Klopp csapata továbbra is harcban van a Bajnokok Ligája-indulást érő helyekért.

Gulácsiékat kiütötte a Dortmund a Német Kupa döntőjében - videó

2021, május 13 - 22:56
Sancho és Haaland révén már a szünetben három góllal vezettek a sárga-feketék.

Most a Liverpool játékosaira támadtak a Manchester United szurkolói - videó

2021, május 13 - 22:45
Ezúttal meg lehetett rendezni a két csapat meccsét.

Hosszú Katinka nem lesz csúcsformában az Európa-bajnokságon

2021, május 13 - 21:24
A háromszoros olimpiai bajnok a tokiói felkészülés egyik állomásaként tekint a Duna Arénában rendezett versenyre.

Guardiola annyira berúgott a bajnoki cím ünneplésekor, hogy pizzát sem tudott választani

2021, május 13 - 21:03
Arra azért emlékszik, hogy kik gratuláltak neki.

Eldőlt, mikor lesz az első Joshua-Fury bokszmeccs

2021, május 13 - 20:29
A nyár végén Szaúd-Arábiában csap össze a profi boksz két nehézsúlyú brit világbajnoka.

Videón az utolsó kilométer - így lett rózsaszín trikós Valter Attila

2021, május 13 - 20:05
A Giro d'Italia 6. szakaszának utolsó kilométerében egy mozifilmre elég dráma sűrűsödött össze.

Három kvótát szereztek a magyarok a szegedi kajak-kenu olimpiai kvalifikációs versenyen

2021, május 13 - 19:53
A megszerezhető 18 tokiói indulási jogból így már 17 van zsebben a magyar csapatnak.

A csömöri domboktól a Giro d'Italia rózsaszín trikójáig - képeken Valter Attila pályafutásától

2021, május 13 - 19:42
Valter Attila hosszú utat tett meg, amíg csütörtökön sporttörténelmet írt.

Újabb magyar atléta teljesített olimpiai szintet

2021, május 13 - 19:20
Kozák Luca a hatodik magyar, aki a 12.84 másodperces ötkarikás limiten belül futott.

Rafael Nadal meccslabdáról fordított Shapovalov ellen

2021, május 13 - 18:46
A spanyol teniszező már a legjobb nyolc között jár Rómában.

Nem mindennapi eset során cserélt gazdát a sárga trikó a Tour de Hongrie-n

2021, május 13 - 18:16
Varázslatos tájak, magyar szökés és holtverseny az összetettben a legrangosabb magyar kerékpárversenyen.

Elképesztő összeget keres az Arsenal korábbi focistája az MLS-ben

2021, május 13 - 17:55
A Sporting Kansas City magyar focistájának, Sallói Dánielnek a fizetését is tartalmazza a lista.

Óriási szenzáció: Valter Attila vezet összetettben a Giro d'Italián!

2021, május 13 - 17:40
A magyar bringás egy újabb szenzációs szakasz végén megszerezte a rózsaszín trikót!

Elütött egy versenyzőt az egyik kísérőautó a Girón - videó

2021, május 13 - 17:10
Pieter Serry az utolsó kilométereken járt már.

Rasovszky Kristóf ötödik lett 10 kilométeren a budapesti vizes Európa-bajnokságon

2021, május 13 - 17:01
A nyíltvízi úszók 10 kilométeres versenyét az olaszok klasszisa, Gregorio Paltrinieri nyerte.

Egymást ütötte a bajnok Inter edzője és egyik legjobb játékosa - videó

2021, május 13 - 16:55
Conte a csereként beküldött argentin csatárt lecserélte, ő pedig ezen megsértődött.

Féléves kihagyás után visszatér a világ egyik legjobb országúti kerékpárosa

2021, május 13 - 16:19
Tom Dumoulin most már úgy érzi, hogy a tokiói olimpián is kész lenne rajthoz állni.